Hakkımızda

VTSPROJE Şirketi 2014 yılında bahçecilik sektöründe faaliyete başlayan basit araçlar başlayarak aynı anda daha teknolojik açıdan giderek gelişmiş cihazlar ekleyerek, teklifimizi genişletilmesi sırasında, yavaş yavaş, deneyim ve müşteri tanıma kazanmıştır.

Şimdi, teklifimiz Batı şirketlerinin teklifiyle başarılı bir şekilde rekabet ediyor ve üretimimizin yarısından fazlası diğer AB ülkelerinden müşteriler tarafından devreye alındı: Hollanda, Danimarka, Finlandiya, İspanya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti. VTSPROJE.AŞ tarafından üretilen cihazlar, Rusya, Litvanya, Letonya, Ukrayna ve Beyaz Rusya gibi Doğu Avrupa ülkelerindeki sera çiftliklerinde de kullanılmaktadır.

Şirketin mevcut ticari teklifi, seralarda mahsul yetiştirme arabaları (manuel, elektrik, hidrolik), domates süspansiyonları, sirkülasyon fanları, sera spreyleri ve bitki püskürtme için otomatik makineler de dahi olmak üzere çeşitli ürün ve cihazlardan oluşmaktadır.

Teklifimizi geliştirmeye ve genişletmeye odaklanıyoruz. En büyük önceliğimiz ürünlerimizin kalitesidir, bu nedenle hem sunulan ürünlerin kalitesinin iyileştirilmesi hem de gerekli araçlarla ilgili yeni fikirler olmak üzere müşterilerimizin görüşlerini büyük bir saygı ve dikkatle dinleriz. Ürünlerimizin kalitesini ve mevcut düzenlemelere ve standartlara uygunluğunu sürekli olarak izliyoruz. Sertifikalı ve akredite araştırma ve geliştirme birimleri ile yakın işbirliğimiz sayesinde ürünlerimiz hem ulusal hem de Avrupa güvenlik standartlarının gerekliliklerine uygundur.

Ticari teklifimize aşina olmanızı öneririz. Teklifimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.

Sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz!

Saygılarımla

VTSPROJE A.Ş

Yönetim Kurulu